Partnerzy

Poniżej prezentujemy wam listę firm i instytucji, to ich wsparcie pozwala nam dalej rozwijać ASM, to dzięki nim możecie brać udział w zawodach oraz imprezach Airsoftowych! 

Dziękujemy!

 

Specna Arms  – Specna Arms® to ugruntowana marka na rynku airsoftowym. W atrakcyjnej cenie możesz znaleźć to, czego brakowało w tym konkretnym obszarze rynku. Wysoka jakość wykonania i spasowanie elementów to standard w replikach Specna Arms!

Specshop  – Lider sprzedaży oporządzania taktycznego, dystrybutor wielu produktów, najlepszych światowych marek, takich jak ESS, KA-BAR, HexArmor, ALTA Tactical, BOLLE Tactical, i wielu innych. Doskonała obsługa, oraz ogromne doświadczenie. Zapraszamy na ich stronę!

WWW.SPECSHOP.PL

 

DeltaShop – Sklep Airsoftowy, dystrybutor marek takich jak XCortech, AirsoftPro, PDI. Sklep prowadzi sprzedaż zarówno internetową jak i stacjonarną. Oferuje profesjonalne usługi serwisowe replik. 

WWW.DELTASHOP.PL

 

SwissEye – Producent najwyższej klasy okularów balistycznych w konkurencyjnych cenach. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wytrzymałą konstrukcją.

WWW.SWISSEYE.COM

WISPORT – Firma istnieje od 1984 r. i specjalizuje się w produkcji plecaków. W aktualnej ofercie WISPORTU znajdują się plecaki trekkingowe, turystyczne, militarne i survivalowe, specjalne oraz miejskie.

WWW.WISPORT.COM.PL

 

 

Gunfire –  to nie tylko prężnie działający sklep internetowy. Posiadają również bogato wyposażony salon stacjonarny zlokalizowany we Wrocławiu, w siedzibie firmy.

Ich sklep taktyczny zawiera szeroki wybór najlepszych produktów, a sprzedawcy z przyjemnością zaprezentują, wyjaśnią i doradzą najlepszy wybór.

ESS – specjalizuje się w produkcji zaawansowanej ochrony oczu, dla wojska, służb mundurowych, straży pożarnej, służb medycznych i ratowniczych. 

Produkty ESS przystosowane są do wykorzystania w najbardziej nieprzyjaznych warunkach.

WWW.ESS-POLSKA.PL

 

 

Perun – Firma  założona w 2016 roku w celu opracowania i wprowadzenia na rynek układu typu drop-in MOSFET – Perun V2. Po półtora roku intensywnych prac oraz testów, wprowadzony został system, który rewolucjonizuje rynek Airsoftowy!

WWW.PERUNAIRSOFT.PL

 

Ironclad to producent wysokiej jakości rękawic taktycznych oraz roboczych z USA. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że rękawice strzeleckie Ironclad są bardzo komfortowe, wytrzymałe i w dobrej cenie.

WWW.IRONCLAD.COM

 

 

Firma Janysport powstała w 1989 roku jako producent plecaków turystycznych. Obecnie zakres działalności jest dużo szerszy i obejmuje również wyposażenie taktyczne oraz medyczne. Produkty są używane przez wymagających pasjonatów oraz profesjonalistów

WWW.JANYSPORT.PL

 

Cytadela ASG – Warszawski sklep stacjonarny oraz internetowy, posiadający w ofercie ogromną ilość asortymentu, począwszy od nowinek po demobil. 

WWW.ASG.WARSZAWA.PL

Combat-ID to firma zajmująca się produkcją naszywek szybkiej identyfikacji w warunkach braku lub zmniejszonej widzialności. Naszywki są dostępne w najlepszych sklepach w całej Polsce

WWW.COMBAT-ID.PL

AirsoftHQ – sklep airsoftowy z asortymentem ponad 20tyś. produktów, 

 

WWW.AIRSOFTHQ.PL

AIRSOFTMARKET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Warszawa 04-766, Trakt Lubelski 190, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000640895, nr REGON 365593253, nr NIP 952-215-20-09, kapitał zakładowy 50.000,00 zł opłacony w całości.